Vše v ceně

V ceně počítačů X-COMputers je naprosto vše od konzultace se zákazníkem až do chvíle, kdy budete mít u sebe počítač připravený na zapojení do zásuvky.

Veškeré konzultace
Konzultace může probíhat například telefonicky, po e-mailu, ale i osobní schůzka na území Prahy je v ceně.

Návrh sestavy
Pro návrh dobré sestavy je důležitý přehled v dění okolo počítačů. Denně sledujeme novinky na poli komponent pro maximální kvalitu a výkon.

Složení sestavy
Jedná se o nejdůležitější část, kdy technik z jednotlivých komponent složí funkční celek.

Vyvázání kabelů
Většina lidí je zvědavá na nové hračky svých kamarádů nebo pracovní nástroje svých kolegů. Kromě estetického hlediska se tímto i zlepšuje průtok vzduchu skříní pro lepší chlazení.

Instalace operačního systému
Není problém nainstalovat nový operační systém ani operační systém dodaný zákazníkem. Při koupi nového OEM operačního systému je na počítačovou skříň nalepen certifikát pravosti.

Instalace freewarových programů vybraných zákazníkem
Každý je zvyklý pracovat s jinými programy, není problém na internetu nalézt nejaktuálnější bezplatné verze a nainstalovat je.

Instalace ostatních programů dodaných zákazníkem
Zákazníkovi budou nainstalovány i všechny programy, které sám dodá.

Taktování procesoru
Jsme jediní prodejci na českém trhu, kteří prodávají počítače s přetaktováním procesoru. Díky tomu jsou naše počítače o desítky procent výkonnější než stejné konfigurace od konkurence. Nepřekročitelnou podmínkou je 100% stabilita.

Testy stability
Testy probíhají 12-72 hodin (dle přání zákazníka). Testujeme stabilitu procesoru, grafické karty a operační paměti.

Doprava sestavy k zákazníkovi
Zákazník si může vybrat, jak chce sestavu doručit. V úvahu připadá Přepravní služba, Vyzvednutí zákazníkem na adrese provozovny X-COMputers nebo Odvoz dodavatelem na dodací adresu v případě, že se nachází na území nebo blízko Prahy, případně kdekoliv v ČR, když se jedná o počítač nad 100.000Kč.

Zaučení
Pokud jste si pro počítač přijeli nebo jsme počítač přivezli osobně, rádi Vám pomůžeme se seznámením s novým počítačem.

Instalace periferií na území Prahy
Pokud jsme přivezli sestavu my, pomůžeme Vám i s instalací periferií (myš, klávesnice, monitor, reproduktory, tiskárna, ...).

Záznamy stavu počítače při předání
Zákazníkovi bude předán záznam o výsledcích testů, které byly na sestavě provedeny: výkonnostní testy a teplotní a příkonová měření - vše před taktováním i po něm.

Návod na postup při prvním spuštění
Dostanete i vytištěný jednoduchý návod na postup při prvním spuštění počítačové sestavy X-COMputers.